Kalendář akcí Skalka - nastaveni

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
OPEN AIR ZUŠ LITVÍNOV + OTEVŘENÉ DVEŘE
31 1 2

Kalendář akcí Kaštánek - nastavení

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Den plný her
31
DVD Litvínov - Ferda Mravenec
1 2
Drobečková navigace

Úvod > MŠ Na Skalce > Zaměstnanci

Zaměstnanci

ŘEDITELKA ŠKOL

Bc. Ilona Kuklová

Bc. Ilona Kuklová

Jsem tady pro všechny. Pro děti a jejich rodiče, pro zaměstnance, pro obě školy i zahrady. Snažím se vytvářet pozitivní a atraktivní prostředí, ve kterém bude všem dobře. K tomu všemu učím v naší speciální třídě, ve které děti dohánějí řečové dovednosti individuální péčí v malém kolektivu. Tam novými formami práce rozvíjíme komplexně smyslové orgány a hrubou a jemnou motoriku ve spolupráci s logopedem z SPC Měcholupy.

Jsem speciální pedagog se státní zkouškou v tomto oboru a jsem vybavena znalostmi po funkčním studiu pro ředitele škol.

"Kdo chvíli stojí, již stojí opodál.", je moje přesvědčení, a proto neustále vedu celý tým k dalšímu vzdělávání a hledání nových cest.

EKONOM

Martina Maršíková

Martina Maršíková

Jsem centrální mozek a správce trezoru školy. Starám se o veškerou ekonomickou a účetní legislativu. Ručím za to, že všichni zaměstnanci i děti dostanou vždy všechno, přesně, včas a nejlépe ihned. Chráním naše finance pro blaho Vašich dětí.

Jsem absolventkou Střední ekonomické školy v Mostě.

PEDAGOGOVÉ

Učitelka je pro dítě partnerem, musí myslet a cítit jako dítě. Pokud jí dítě věří, cítí se bezpečně a spokojeně. Důvěra je základ vztahu. Aby byly výchova a vzdělávání smysluplné, musí se stát "hrou" plnou nových informací, legrace a pohybu. To je nejlepší cesta, jak se dítě naučí vše důležité pro vybudování výjimečného, plnohodnotného a jedinečného života.

Dali jsme si za úkol naučit dítě mít chuť se učit.

Mgr. Pavlína Havlíčková

Mgr. Pavlína Havlíčková

Jsem třídní učitelkou ve speciální třídě, která je zřízena pro děti s komunikačními problémy.

Snažím se do našeho uspěchaného světa vnést klid a vytvořit pohodové prostředí, aby děti do školky chodily rády a vždy s úsměvem.
Při své práci se snažím využívat bohaté zkušenosti získané z předchozích zaměstnání, na prvním stupni ZŠ i školy speciální. Několik let jsem také pracovala v přípravné třídě, kde jsem se věnovala dětem ze socio-kulturně znevýhodněného prostředí.

Vystudovala jsem magisterské studium Vychovatelství se speciální pedagogikou na PF UJEP v Ústí nad Labem.

Petra Přibylová Dis.

Petra Přibylová Dis.

Jsem začínající pedagog, sama se učím a získávám nové zkušenosti. Spolupracuji s paní učitelkou ve speciální třídě. Ráda s dětmi kreslím, maluji, tvořím a vyrábím. Doprovázím děti na různé pohybové aktivity (plavání, gymnastika) i do knihovny a jiné akce školky. Mám Vyšší odborné vzdělání.

Mgr. Kamila Motlová

Mgr. Kamila Motlová

Snažím se, aby Vašim dětem bylo se mnou dobře. Pracovala jsem i s postiženými lidmi a snad i díky tomu respektuji, že každé dítě je jiné. Člověk má právo na odlišné potřeby a každý má i jiné priority. Co by to bylo za nudný život, kdybychom byli všichni stejní. Proto přijímám a mám ráda děti takové, jaké jsou.

Vystudovala jsem obor "Vychovatelství se speciální pedagogikou". Nějaký čas jsem pobývala v Izraeli a v Anglii, takže Angličtina je můj druhý rodný jazyk. Proto v rámci odpoledních aktivit seznamuji Vaše děti se základy anglického jazyka formou her, písniček, říkadel a pohádek v projektu "Hravá angličtina".

Bc. Eva Dvořáčková (Kolaříková)

Bc. Eva Dvořáčková (Kolaříková)

Jsem již zkušená učitelka, přesto se stále ráda učím a získávám nové zkušenosti pro práci s dětmi. Mým hlavním cílem je být pro Vaše děti dobrým vzorem, učitelem i partnerem a probouzet v nich zájem o přírodu a o vše, co ji pomáhá chránit, to vše s vždy přítomným úsměvem. Protože s úsměvem jde všechno lépe.

Vystudovala jsem učitelství pro mateřské školy v Plzni.

Momentálně jsem na MD.

 
Jaroslava Veselá

Jaroslava Veselá

S dětmi pracuji celý svůj pracovní život a vím, jak je důležité v nich probouzet smysl pro pořádek, řád a respektování dohodnutých pravidel.

Simona Večeřová

Simona Večeřová

Ráda s dětmi maluji, kreslím a vyrábím, tvořím třeba i s netradičním materiálem. Chtěla bych, aby i Vaše děti poznaly radost z takové činnosti. Budu se snažit podpořit jejich fantazii a tvořivost. Ráda se učím novým věcem a získané zkušenosti ochotně předávám dál. Snažím se o vytváření rodinné a přátelské atmosféry, která děti pozitivně ovlivňuje, aby se do "školky" vracely rády a vždy s úsměvem.
Jsem absolventkou Střední pedagogické školy v Přerově.

Čermáková

Adéla Čermáková

Jsem absolventem střední pedagogické
školy v Mostě. Mám za sebou první roky pedagogické praxe. Ráda se učím novým věcem a získávám nové dovednosti od zkušenějších. Děti jsou pro mě radostí a proto se snažím jim vytvářet takové prostředí, aby i pro ně byla školka zábavou.


  Screenshot_2023-09-05-12-40-09-348_cz.seznam.email.jpg

Romana Filová Faustová

Asistent pedagoga pro speciální třídu.
Pomáhám paní učitelce při práci s dětmi a budu se snažit, aby se se mnou cítily v bezpečí.

                                    

 

 

 

 

KUCHYNĚ

IMG-20230909-WA0001.jpg

Hana Jarošová

Mým úkolem je dětem připravovat dobroty. Jsem ráda, když dětem chutná. Vím, že se jí i očima, proto dělám vše pro to, aby jídlo bylo nejen chutné, ale i dobře vypadalo. Snažím se, aby děti ochutnaly i to, co třeba nejí.

ÚKLID

Petra Přibylová Dis., Kateřina Albertová

Hlavní náplní naší práce je starat se o to, aby bylo ve školce čisto i voňavo a aby se vše lesklo. Dětem pomáhám také s oblékáním, svlékáním, staráme se i o jejich postýlky.

Petra Přibylová Dis., Kateřina Albertová