Kalendář akcí Skalka - nastaveni

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1 2 3
4
Odpolední zájmové činnosti
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kalendář akcí Kaštánek - nastavení

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1
PLAVÁNÍ PROSTŘEDŇÁKŮ V KAPCE
2 3
4
CVIČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA SPORTOVCE
5
NÁVŠTĚVA KNIHOVNY - prostředňáci a předškoláci z Berušek
6 7 8
PLAVÁNÍ PROSTŘEDŇÁKŮ V KAPCE
9 10
11
CVIČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA SPORTOVCE
12
NÁVŠTĚVA KNIHOVNY - Zvídálci
13
ZDRAVÁ 5 V MŠ - akce pro všechny děti
14 15
PLAVÁNÍ PROSTŘEDŇÁKŮ V KAPCE
16 17
18
CVIČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA SPORTOVCE
19
MEZIGENERAČNÍ SPOLUPRÁCE
VÝZNAMNÝ DEN - "DEN STROMŮ"
20 21
KONTATK S CIZÍ OSOBOU
22
PLAVÁNÍ PROSTŘEDŇÁKŮ V KAPCE - ukázková lekce pro rodiče
23 24
25
CVIČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA SPORTOVCE
26 27
PODZIMNÍ PRÁZDNINY
28
PODZIMNÍ PRÁZDNINY
29
PODZIMNÍ PRÁZDNINY
30 31
Drobečková navigace

Úvod > MŠ Kaštánek > Zaměstnanci

Zaměstnanci

S kým se ve školce potkáte?

Mgr. Kateřina Koželuhová, DiS.

Mgr. Kateřina Koželuhová, DiS. - zástupce ředitele MŠ a učitelka ve třídě Zvídálků

Univerzitní vzdělání mám v oblasti předškolní, mimoškolní, sociální i speciální pedagogiky, doplněné o kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení.

Jsem zdravotník zotavovacích akcí, výchovný poradce, grafomotorický a logopedický asistent.

Pracovala jsem jako fakultní učitel Univerzity Karlovy, na pozici speciálního pedagoga, učitelky mateřské i základní školy. Ve volném čase se věnuji sborovému zpívání. Práce s dětmi je pro mne výzvou, zejména, pokud mají speciální vzdělávací potřeby.

Lenka Černá, DiS.

Lenka Černá, DiS. – učitelka ve třídě Zvídálků

V současné době na mateřské dovolené.

Lenka Cuplová, DiS.

Lenka Cuplová, DiS. – učitelka ve třídě Berušek

Mezi mé nejoblíbenější činnosti s dětmi patří pohybové aktivity. Ráda s dětmi cvičím a hraji pohybové hry. Učím je tak kladnému vztahu k pohybu, k poznávání a překonávání svých schopností a dovedností. Další mou oblíbenou činností s dětmi je tvoření, kde děti mohou naplno vyjádřit své myšlenky a pocity, posilovat svou představivost, kreativitu a radovat se z vlastního výtvoru. Mým cílem je, aby se děti ve školce cítily dobře, byly šťastné, spokojené a vracely se zpět s radostí.

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy pedagogické v Mostě – obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Bc. Sabina Rosenkrancová

Bc. Sabina Rosenkrancová– učitelka ve třídě Berušek

Po vystudování školy v oblasti sociální práce jsem začala pracovat v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež, kde jsme zjistila že mě práce s dětmi baví a naplňuje. Rozhodla jsem se své vzdělání doplnit o pedagogické a začala jsem se v této oblasti také sama vzdělávat. Ráda s dětmi zažívám každodenní dobrodružství, naslouchám jejich potřebám a snažím se mít ke každému individuální přístup. S dětmi nejraději tvořím a pomáhám jim objevovat přírodu.

Jsem absolventkou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor Sociální práce a politika a v současné době si doplňuji vzdělání na Vyšší odborné škole v Mostě, obor předškolní a mimoškolní pedagogika.

Irma Lenhardtová, DiS.

Irma Lenhardtová, DiS. – učitelka ve třídě Lvíčat

S dětmi nejraději cvičím, hraji pohybové hry nejen ve třídě, ale i v přírodě. Další činností, která mě s dětmi naplňuje, je zpívání, u kterého se snažím v dětech probudit smysl pro rytmus, melodii a celkový zájem o hudbu.

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy pedagogické v Mostě - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Ing. Stanislava Žáková, DiS.

Ing. Stanislava Žáková, DiS. - učitelka ve třídě Lvíčat

Jsem pedagogem, který se stále učí a získává nové zkušenosti. Mým zájmem je probudit v dětech tvořivost a radost z poznání. Chci, aby děti chodily do školky rády a s chutí - těšily se na každý den, na své kamarády i na to, co ve školce nového prožijí a co nového se naučí. Za svůj osobní cíl považuji, abych pro děti byla dobrým vzorem a příkladem.

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy pedagogické v Mostě - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Julie.jpg

Julie Franková - učitelka ve třídě Lvíčat

Vždy jsem snila o práci s dětmi, zejména s těmi nejmenšími. Proto jsem začala studovat předškolní pedagogiku na VOŠ Mostě, na které v současné době stále studuji. K této práci mě také přivedla moje činnost v dramatickém kroužku, kde jsem byla absolventkou a strávila tam krásných 12 let. Nejen tato zkušenost mi pomáhá při práci s dětmi, které se snažím naučit vzájemné spolupráci, rozvoji osobnosti, sebepoznání, ale v neposlední řadě také radosti z věcí kolem sebe. Věřím, že se všichni vzájemně obohatíme a budeme nerozlučná parta.

Lucie Tydlitátová, DiS.

Lucie Tydlitátová, DiS. - učitelka ve třídě Zvídálků

Jsem začínající pedagog, který stále sbírá nové zkušenosti. Nejraději s dětmi cvičím, hraji pohybové hry a trávím čas v přírodě. Je důležité, aby si děti již v předškolním věku vypěstovaly kladný vztah k pohybu. S dětmi také ráda tvořím. Díky těmto činnostem děti rozvíjí svou jedinečnost, fantazii a zručnost. Největší odměnou je, když vidím spokojené děti, které se těší do školky.

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy pedagogické ve Svatém Janu pod Skalou – obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní dokončuji studium na Karlově Univerzitě – obor Učitelství pro mateřské školy.

Zuzana Rousová

Zuzana Rousová - asistentka ve třídě Zvídálků

Jsem kvalifikovaná asistentka s praxí. Přesto se pořád se sama učím a získávám nové zkušenosti. Mým úkolem je pomáhat paním učitelkám při práci s dětmi. Mám ráda sport, přírodu a turistika. Ráda své poznatky předávám dětem, jak vlastním, tak i všem ostatním.

Kamila Třísková

Kamila Třísková – asistentka pedagoga ve třídě Lvíčat

Jsem ráda v dětském kolektivu, a proto jsem se rozhodla vyměnit kuchařskou zástěru za společnost dětí. Absolvovala jsem kurz a jsem kvalifikovaná asistentka pedagoga. Sice to pro mne bude nový začátek, ale v mateřské škole pracuji již více než 10 let, takže úplný nováček nejsem. Společně s paními učitelkami se budu snažit o to, aby děti byly spokojené, a rády do mateřské školy chodily. K mým zálibám patří četba, kino, divadlo, chůze, plavání a pobyt v přírodě. Od září se racím do školy a budu si doplňovat své vzdělání nadále.

Hana Kupková, Lenka Urbanová

Hlavní náplní naší práce je starat se o to, aby bylo ve školce čisto i voňavo a aby se vše lesklo. Dětem pomáhám také s oblékáním, svlékáním, se stolováním, staráme se i o jejich postýlky. Pokud je potřeba, společně s paními učitelkami doprovázíme děti na výlety, plavání i do knihovny.

Hana Kupková, Lenka Urbanová

Alena Svobodová, Jana Najmanová, Martina Chaloupková

Dětem společně staráme o dobré jídlo a pití. Jsme rády, když dětem chutná. Víme, že se jí i očima, proto se snažíme, aby jídlo bylo nejen chutné, ale aby i dobře vypadalo. Naším cílem je také naučit děti jíst rozmanitou stravu. Vaříme s radostí a práce nás baví.

Alena Svobodová, Jana Najmanová, Martina Pexová