Kalendář akcí Skalka - nastaveni

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
OPEN AIR ZUŠ LITVÍNOV + OTEVŘENÉ DVEŘE
31 1 2

Kalendář akcí Kaštánek - nastavení

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Den plný her
31
DVD Litvínov - Ferda Mravenec
1 2
Drobečková navigace

Úvod > MŠ Kaštánek > Zaměstnanci

Zaměstnanci

S kým se ve školce potkáte?

 
 
 
IMG_7076.jpg

Mgr. Veronika Lipovská - zástupkyně ředitelky

„POHODOVÉ MŠ“ je pro mě směr, kterým chci jít. Mým cílem je, aby se v mateřské škole cítili dobře děti, zaměstnanci i rodiče a pracovali jsme jako tým. Snažím se, aby prostředí v MŠ bylo příjemné, přátelské, pohodové a díky tomu si s dětmi užijeme spoustu legrace a snadněji se naučíme novým věcem.

Vystudovala jsem magisterské studium v Liberci obor speciální pedagogika předškolního věku se zaměřením na logopedii. Mám praxi v mateřské škole a na základní škole speciální.

Ráda s dětmi jezdím na výlety, chodím do přírody. Ke každému dítěti přistupuji jako k osobnosti, dbám na individuální přístup. Největší odměnou je pro mě dětský úsměv.

Lenka Cuplová, DiS.

Lenka Cuplová, DiS. – učitelka ve třídě Berušek

V současné době v na mateřské, později rodičovské dovolené. 

 

LS.jpg

Bc. Lucie Skoková - učitelka ve třídě Berušek

Práce s dětmi mě vždy velmi bavila, ať už šlo o práci na dětských táborech, či při realizaci primárně preventivních programů na základních školách. S dětmi především ráda tvořím a snažím se při práci s nimi využívat co nejvíce svoji kreativitu. Proto věřím, že si s dětmi budu rozumět a že se společně naučíme spoustu nového.

Jsem absolventkou bakalářského studia oboru Speciální pedagogika - intervence a dále pokračuji ve studiu dálkově v navazujícím oboru.

Bc. Sabina Rosenkrancová

Bc. Sabina Rosenkrancová – učitelka ve třídě Berušek

V současné době na mateřské, později rodičovské dovolené,

Irma Lenhardtová, DiS.

Irma Lenhardtová, DiS. – učitelka ve třídě Lvíčat

S dětmi nejraději cvičím, hraji pohybové hry nejen ve třídě, ale i v přírodě. Další činností, která mě s dětmi naplňuje, je zpívání, u kterého se snažím v dětech probudit smysl pro rytmus, melodii a celkový zájem o hudbu.

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy pedagogické v Mostě - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Ing. Stanislava Žáková, DiS.

Ing. Stanislava Žáková, DiS. - učitelka ve třídě Lvíčat

V současné době na rodičovské dovolené. 

PM.jpg

Petra Morávková - učitelka ve třídě Lvíčat

Jsem začínající učitelka s bohatými pedagogickými zkušenostmi ze základní školy, kde jsem pracovala na 1. stupni ZŠ, jako asistentka pedagoga. Během této práce jsem absolvovala několik seminářů a webinářů – Poruchy pozornosti u dětí v MŠ a na 1. stupni, Rozvoj řeči v předškolním zařízení a Poruchy chování. Jsem absolventem kurzu „Logopedický asistent“.


Ráda s dětmi vytvářím a maluji, výsledky jejich práce mě těší. Není nic víc, než úsměv a radost na dětské tváří.

Mezi mé záliby patří cestování, četba, sebevzdělávání a moje rodina.

Jsem studentkou oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika v Teplicích.
Julie.jpg

Julie Franková - učitelka ve třídě Berušek

Vždy jsem snila o práci s dětmi, zejména s těmi nejmenšími. K této práci mě také přivedla moje činnost v dramatickém kroužku, kde jsem byla absolventkou a strávila tam krásných 12 let. Nejen tato zkušenost mi pomáhá při práci s dětmi, které se snažím naučit vzájemné spolupráci, rozvoji osobnosti, sebepoznání, ale v neposlední řadě také radosti z věcí kolem sebe. Věřím, že se všichni vzájemně obohatíme a budeme nerozlučná parta.

 

Jsem studentkou třetího ročníku Vyšší odborné školy pedagogické - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. 

Lenka Záděrová

Lenka Záděrová

Jsem absolventem střední pedagogické školy v Mostě. Ráda se učím novým věcem. Práce s dětmi mě vždy velmi bavila, proto se také snažím o to, aby se děti ve školce cítily dobře a v bezpečí. Mým hlavním cílem je být dobrým vzorem dětem a snažit se podporovat jejich fantazii a tvořivost.

Zuzana Rousová

Zuzana Rousová - asistentka ve třídě Berušek

Jsem kvalifikovaná asistentka s praxí. Přesto se pořád se sama učím a získávám nové zkušenosti. Mým úkolem je pomáhat paním učitelkám při práci s dětmi. Mám ráda sport, přírodu a turistika. Ráda své poznatky předávám dětem, jak vlastním, tak i všem ostatním.

Kamila Třísková

Kamila Třísková – asistentka pedagoga ve třídě Zvídálků

Více než deset let jsem pracovala v Kaštánku na pozici kuchařky. Doplnila jsem si vzdělání, absolvovala kurz pro asistenty pedagoga a několik let se věnuji dětem ve třídě.  Společně s paními učitelkami se snažím o to, aby děti byly spokojené, a rády do mateřské školy chodily. K mým zálibám patří četba, kino, divadlo, chůze, plavání a pobyt v přírodě. 

Hana Kupková.jpg

Hana Kupková - asistentka pedagoga ve třídě Lvíčat

Čtyři roky jsem v MŠ pracovala jako provozní zaměstnanec. Kromě čistoty a pořádku jsme děti doprovázela na plavání, na výlety i do knihovny. Práce se s dětmi se mi velmi líbila a proto jsem si doplnila vzdělání. Od září pracuji na pozici asistentky pedagoga. Mám ráda přírodu, procházky a také ráda čtu. Těším se na nový začátek a věřím že, s paními učitelkami uděláme vše pro spokojenost vašich dětí.

Lenka Urbanová, Lucie Franková

Hlavní náplní naší práce je starat se o to, aby bylo ve školce čisto i voňavo a aby se vše lesklo. Dětem pomáhám také s oblékáním, svlékáním, se stolováním, staráme se i o jejich postýlky. Pokud je potřeba, společně s paními učitelkami doprovázíme děti na výlety, plavání i do knihovny.

, Lenka UrbanováLucie Franková.jpg

Alena Svobodová, Jana Najmanová, Martina Chaloupková

Dětem společně staráme o dobré jídlo a pití. Jsme rády, když dětem chutná. Víme, že se jí i očima, proto se snažíme, aby jídlo bylo nejen chutné, ale aby i dobře vypadalo. Naším cílem je také naučit děti jíst rozmanitou stravu. Vaříme s radostí a práce nás baví.

Alena Svobodová, Jana Najmanová, Martina Pexová