Kalendář akcí Skalka - nastaveni

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5
Celodenní výlet na Jezeří
6
Fotbalový turnaj
7
Fotografování 2023
8
Poslední lekce plavání
9 10 11
12 13 14 15
Zahradní slavnost 2023
16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kalendář akcí Kaštánek - nastavení

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16
ZAHRADNÍ SLAVNOST
17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > MŠ Kaštánek > Zaměstnanci

Zaměstnanci

S kým se ve školce potkáte?

Mgr. Kateřina Koželuhová, DiS.

Mgr. Kateřina Koželuhová, DiS. - zástupce ředitele MŠ a učitelka ve třídě Zvídálků

Univerzitní vzdělání mám v oblasti předškolní, mimoškolní, sociální i speciální pedagogiky, doplněné o kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení.

Jsem zdravotník zotavovacích akcí, výchovný poradce, grafomotorický a logopedický asistent.

Několik let aktivně pracuji v Místním akčním plánu vzdělávání v ORP Litvínov - jako vedoucí pracovní skupiny pro rozvoj čtenářské gramotnosti. 

Pracovala jsem jako fakultní učitel Univerzity Karlovy, na pozici speciálního pedagoga, učitelky mateřské i základní školy. Ve volném čase se věnuji sborovému zpívání. Práce s dětmi je pro mne výzvou, zejména, pokud mají speciální vzdělávací potřeby.

Lenka Černá, DiS.

Lenka Zeidlová, DiS. – učitelka ve třídě Zvídálků

Jsem zkušená učitelka, která se vrátila do Kaštánku po tříleté rodičovské dovolené. Ráda s dětmi kreslím, maluji, vyrábím a tvořím, a to nejen v rámci dopoledních aktivit, ale i během odpoledních aktivit, kdy se s dětmi věnuji keramice. 

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy pedagogické v Mostě - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. 

V současné době studuji učitelství pro 1. stupeň ZŠ se speciální pedagogikou na UJEP v Ústí nad Labem 

Lenka Cuplová, DiS.

Lenka Cuplová, DiS. – učitelka ve třídě Berušek

V současné době v dlouhodobé pracovní neschopnosti, poté bude následovat mateřská a rodičovská dovolená. 

 

VLS.jpg

Bc. Lucie Skoková - učitelka ve třídě Berušek

Práce s dětmi mě vždy velmi bavila, ať už šlo o práci na dětských táborech, či při realizaci primárně preventivních programů na základních školách. S dětmi především ráda tvořím a snažím se při práci s nimi využívat co nejvíce svoji kreativitu. Proto věřím, že si s dětmi budu rozumět a že se společně naučíme spoustu nového.

Jsem absolventkou bakalářského studia oboru Speciální pedagogika - intervence a dále pokračuji ve studiu dálkově v navazujícím oboru.

Bc. Sabina Rosenkrancová

Bc. Sabina Rosenkrancová – učitelka ve třídě Berušek

V současné době na mateřské, později rodičovské dovolené,

Irma Lenhardtová, DiS.

Irma Lenhardtová, DiS. – učitelka ve třídě Lvíčat

S dětmi nejraději cvičím, hraji pohybové hry nejen ve třídě, ale i v přírodě. Další činností, která mě s dětmi naplňuje, je zpívání, u kterého se snažím v dětech probudit smysl pro rytmus, melodii a celkový zájem o hudbu.

Jsem absolventkou Vyšší odborné školy pedagogické v Mostě - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Ing. Stanislava Žáková, DiS.

Ing. Stanislava Žáková, DiS. - učitelka ve třídě Lvíčat

V současné době na rodičovské dovolené. 

PM.jpg

Petra Morávková - učitelka ve třídě Lvíčat

Jsem začínající učitelka s bohatými pedagogickými zkušenostmi ze základní školy, kde jsem pracovala na 1. stupni ZŠ, jako asistentka pedagoga. Během této práce jsem absolvovala několik seminářů a webinářů – Poruchy pozornosti u dětí v MŠ a na 1. stupni, Rozvoj řeči v předškolním zařízení a Poruchy chování. Jsem absolventem kurzu „Logopedický asistent“.


Ráda s dětmi vytvářím a maluji, výsledky jejich práce mě těší. Není nic víc, než úsměv a radost na dětské tváří.

Mezi mé záliby patří cestování, četba, sebevzdělávání a moje rodina.

Jsem studentkou oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika v Teplicích.
Julie.jpg

Julie Franková - učitelka ve třídě Berušek

Vždy jsem snila o práci s dětmi, zejména s těmi nejmenšími. K této práci mě také přivedla moje činnost v dramatickém kroužku, kde jsem byla absolventkou a strávila tam krásných 12 let. Nejen tato zkušenost mi pomáhá při práci s dětmi, které se snažím naučit vzájemné spolupráci, rozvoji osobnosti, sebepoznání, ale v neposlední řadě také radosti z věcí kolem sebe. Věřím, že se všichni vzájemně obohatíme a budeme nerozlučná parta.

 

Jsem studentkou třetího ročníku Vyšší odborné školy pedagogické - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. 

Zuzana Rousová

Zuzana Rousová - asistentka ve třídě Zvídálků

Jsem kvalifikovaná asistentka s praxí. Přesto se pořád se sama učím a získávám nové zkušenosti. Mým úkolem je pomáhat paním učitelkám při práci s dětmi. Mám ráda sport, přírodu a turistika. Ráda své poznatky předávám dětem, jak vlastním, tak i všem ostatním.

Kamila Třísková

Kamila Třísková – asistentka pedagoga ve třídě Lvíčat

Více než deset let jsem pracovala v Kaštánku na pozici kuchařky. Doplnila jsem si vzdělání, absolvovala kurz pro asistenty pedagoga a několik let se věnuji dětem ve třídě.  Společně s paními učitelkami se snažím o to, aby děti byly spokojené, a rády do mateřské školy chodily. K mým zálibám patří četba, kino, divadlo, chůze, plavání a pobyt v přírodě. 

Hana Kupková.jpg

Hana Kupková - asistentka pedagoga ve třídě Berušek

Čtyři roky jsem v MŠ pracovala jako provozní zaměstnanec. Kromě čistoty a pořádku jsme děti doprovázela na plavání, na výlety i do knihovny. Práce se s dětmi se mi velmi líbila a proto jsem si doplnila vzdělání. Od září pracuji na pozici asistentky pedagoga. Mám ráda přírodu, procházky a také ráda čtu. Těším se na nový začátek a věřím že, s paními učitelkami uděláme vše pro spokojenost vašich dětí.

Klára Tvrzová.jpg

Klára Tvrzová, DiS. – asistentka pedagoga ve třídě Zvídálků

Jako sociální pracovnice, později vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež, jsem se plně věnovala mládeži. Práce to byla velmi zajímavá a pro mě přínosná, ale stále mě něco táhlo k mladším dětem. Teď si konečně plním sen, pracovat s těmi nejmenšími. Vztah k dětem mám velmi kladný a vždy se těším na každý den s nimi, protože s dětmi není žádný den stejný a každý den stojí zato.
Jsem absolventkou Vyšší odborné školy – obor „Sociální práce“ a studentkou třetího ročníku na Vyšší odborné škole v Mostě - obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika“.

Lenka Urbanová, Lucie Franková

Hlavní náplní naší práce je starat se o to, aby bylo ve školce čisto i voňavo a aby se vše lesklo. Dětem pomáhám také s oblékáním, svlékáním, se stolováním, staráme se i o jejich postýlky. Pokud je potřeba, společně s paními učitelkami doprovázíme děti na výlety, plavání i do knihovny.

, Lenka UrbanováLucie Franková.jpg

Alena Svobodová, Jana Najmanová, Martina Chaloupková

Dětem společně staráme o dobré jídlo a pití. Jsme rády, když dětem chutná. Víme, že se jí i očima, proto se snažíme, aby jídlo bylo nejen chutné, ale aby i dobře vypadalo. Naším cílem je také naučit děti jíst rozmanitou stravu. Vaříme s radostí a práce nás baví.

Alena Svobodová, Jana Najmanová, Martina Pexová